Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

Výhody realitnej kancelárie

Realitná spoločnosť je pomocníkom pri predaji alebo prenájme nehnuteľností a tiež prináša obom stranám, t.j. majiteľovi nehnuteľnosti, ako aj kupujúcemu, či nájomcovi, mnoho výhod. Mnohí ľudia si v dnešnej dobe neuvedomujú, aké konkrétne výhody im prináša naša činnosť pri predaji, alebo prenájme nehnuteľnosti. Naopak sa s prispením rôznych médií domnievajú o opaku. Ide o zásadný omyl. Prvoradá je skúsenosť a profesionálna odbornosť v odbore. Jedine so znalosťou trhu s nehnuteľnosťami a najmä všetkých jeho rizík a predností, sa dá očakávať objektívne kvalitný výsledok.


Rýchlosť realizácie

Tvoríme databázy všetkých záujemcov o nehnuteľnosti. Takýto dlhodobo budovaný systém umožňuje rýchly predaj, či prenájom Vašej nehnuteľnosti, priamemu záujemcovi. Majiteľ, ktorý sa rozhodne predávať alebo prenajímať svoju nehnuteľnosť sám, prichádza o záujemcov.  Kvalitnou prácou realitnej spoločnosti sa majitelia nehnuteľností dostanú oveľa skôr k potencionálnym záujemcom a tým pochopiteľne k svojim očakávaniam v oblasti financií. Naša spoločnosť už niekoľko rokov prepracováva systém kvalitnej inzercie a prezentácie ponúkaných objektov.


Garancia a istota

Sme trvalo v kontakte so všetkými účastníkmi a obchodný prípad osobne dohliadame až do samotného odovzdania, či prevzatia nehnuteľností. Tieto služby Vám bez účasti realitnej kancelárie advokát, alebo notár neponúkne. Naša spoločnosť používa praxou preverené právne služby a vyhotovovanie konceptov zmlúv, ktoré dokonale pokrývajú väčšinu rizík pri realitných transakciách nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností. Mimo právne služby tiež celý obchodný prípad zladíme s ohľadom na financujúcej banku, klienta, požiadavky na úhrady a výplaty kúpnej ceny.


Dosiahnutie najlepšej ceny

Len skúsený obchodník, špeciálne školený pre obchod s nehnuteľnosťami a s dlhoročnou praxou v odbore realít, Vám môžeme garantovať, že Vaša nehnuteľnosť bude predaná, či prenajatá za objektívne dobrú predajnú cenu. Takýto obchod vyžaduje dlhodobú skúsenosť pri rokovaní o cene za nehnuteľnosť. Pre majiteľov to v dôsledku znamená zachovanie prijateľne dobrej ceny, pre kupujúceho, alebo nájomcu garanciu preverených informácií, s istotou úspešného obchodu.


Ochrana a diskrétnosť

V dnešnej dobe je zachovanie diskrétnosti vo financiách veľmi dôležité. Kto z vlastníkov by si prial, aby okolitý svet vnímal jeho osobnú inzerciu o predaji svojej nehnuteľnosti a o skutočnosti, že onedlho dostane finančnú odplatu ? Práve v tejto situácii je zásadná úloha realitnej kancelárie, ktorá na požiadanie majiteľa nehnuteľnosti vykonáva prehliadku nehnuteľnosti aj bez jeho účasti, pre zachovanie jeho anonymity a bezpečnosti. Práve pri fyzických prehliadkach nehnuteľností hrozí majiteľom riziko návštev cudzích osôb v ich dome či byte. Naši makléri sú školení na zvládnutie situácií v rokovaní a na obhliadkach.


Prvé stretnutie, odovzdanie informácií

Na základe telefonického, alebo mailového kontaktu si s Vami náš maklér dohodne osobné stretnutie, na ktorom si obhliadne Vašu nehnuteľnosť. Naši makléri sú dlhoročnými profesionálmi pracujúcimi v obore predaja a prenájmu nehnuteľností a radi Vám poradia akú optimálnu výšku ceny nehnuteľnosti na predaj, či prenájom pri Vašej nehnuteľnosti stanoviť. Sú tými, kto sa o Vás bude starať a sprevádzať po celý čas realitného obchodu až do samotného odovzdania nehnuteľnosti. Skontrolujeme kompletnosť podkladov potrebných na realizáciu obchodného prípadu. Maklér tiež zaobstará kompletnú fotodokumentáciu a podrobný popis nehnuteľnosti.

Následne Vašu nehnuteľnosť zadajme do databázy objektov na našom vlastnom serveri. Systém už automaticky spáruje a vyhľadá možné záujemcov, ktorí sa v priebehu našej činnosti u nás registrujú ako záujemcovia o nehnuteľnosti. Ďalej systém automaticky zadáva Vašu nehnuteľnosť do všetkých dostupných inzertných realitných vyhľadávačov a cielenej internetovej inzercie. Vaša zákazka je umiestnená aj na našich webových stránkach a na prezentačných výveskách.

Pri realizácii, či len pri konzultácii obchodného prípadu, je záujemcovi o Vašu nehnuteľnosť ponúknutá aj priama pomoc pri financovaní kúpnej ceny prostredníctvom našich finančných maklérov. Týmto spôsobom eliminujeme záujemcom o nehnuteľnosti ich komplikácie pri vybavovaním úveru, šetríme čas a tým docielime aj lepšieho efektu predaja nehnuteľnosti.


Ušetrené peniaze

Každý majiteľ nehnuteľnosti si musí pred začatím predaja uvedomiť, že v dnešnej dobe je inzercia nehnuteľnosti na solídnych a vierohodných serveroch jednou z nevyhnutných a platených služieb. Tieto náklady si ušetrí práve v prípade, keď sa obráti na našu spoločnosť, ktorá poskytuje túto službu bezplatne. Navyše máme v niektorých médiách predplatené miesta a pozície, kde samotný klient nemôže inzerovať vôbec. Tieto pozície nám poskytujú výhodu aj oproti konkurenčným subjektom.

Rozhodli ste sa predať či prenajať svoju nehnuteľnosť našim prostredníctvom a chcete vedieť, čo môžete očakávať? Nemusíte mať obavy z prvého kontaktu, pretože naše poradenské služby sú bezplatné.

Radi Vás u nás privítame.  
 

Kontaktujte nás !