spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Ponuka realitnej kanceláriePrečo využiť našu ponuku ?

Realitná kancelária Globalyst, sa dlhodobo zaoberá predajom, kúpou a prenájmom všetkých druhov nehnuteľností v Košiciach a okolí.

Okrem realitnej činnosti pre klientov zabezpečujeme kompletné rekonštrukcie domov a bytov, architektonické plánovanie a samotnú realizáciu interiérov aj exteriérov.

Ak máte záujem o investovanie do nehnuteľností v zahraničí, naši odborníci Vám radi poskytnú odborné poradenstvo a pomôžu s potrebnou agendu.

Ponúkame sprostredkovanie predaja prevažne rekreačných nehnuteľnosti,  apartmánov a víl v prímorských destináciách. Na základe individuálnych požiadaviek klientov nájdeme reality podľa ich zadania, okrem rekreačnej nehnuteľnosti Vám pomôžeme aj s  hľadaním objektov komerčného charakteru a pozemkov.  
Pri sprostredkovaní predaja u väčšiny nehnuteľností zabezpečujeme kompletný realitný servis. Klientom pomôžeme s poradenstvom aj v oblasti financovania nákupu realít, prípadne ich ďalšieho prenájmu.

Máme skúsenosti s realitnými obchodmi v Chorvátsku, Egypte, Taliansku, Turecku, Bulharsku, Maďarsku a v exotickom Thajsku.