RSS Veľký byt na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Byt 5+1 a větší na pronájem Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Five-bedroom apartment and larger na lease Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. 5-zimmer-wohnung und größer na vermietung (angebot) Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. 5-szob. lakás nagyobb na bérlet Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Atraktívny 5 izb. byt na prenájom - v centre mesta ul. Mlynská 154 m2

5-izb. byt a väčší, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Mlynská
Atraktívny - 5 izbový byt v centre mesta, s jedinečným výhľadom na Hlavnú ulicu a Dóm sv. Alžbety. Meštianský typ bytu s veľkými miestnosťami, halou, 3 spálňami, jedálňou a veľkou chodbou a pekným výhľadom na Hlavnú ulicu. Je kompletne zariadený nábytkom a vybavený : TV, audio, internet, chladička, umývačka riadu, zariadenie kuchyne, práčka, sušička zabezpečovacie zariadenie a ďalšie ...
Prenájom 5-izb. byt a väčší 154 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 750,00 EUR/mesiac (22 594,50 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia