RSS Trojizbový byt na predaj Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Byt 3+1 na prodej Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Three-bedroom apartment na sale Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. 3-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. 3-szob. lakás na eladás Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Košice - mestská časť Západ nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Košice - mestská časť Západ. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Atraktívny byt pri Bielom dome po kompletnej rekonštrukcii

3-izb. byt, Predaj, Košice - mestská časť Západ - Nešporova
Ponúkame možnosť kúpy 3. izbového bytu, v atraktívnej lokalite pri Bielom dome na ul. Nešporovej. V byte bola práve dokončená kvalitná rekonštrukcii, ktorá spočívala vo výmene rozvodov elektriny a vody, inštalácii plastových okien, radiátorov, interiérových dverí s obložkami a vstupných bezpečnostných dverí, novej kuchynskej linky na mieru so vstavanými spotrebičmi(elektrická rúra, varná...
Predaj 3-izb. byt 55 m2 Košice - mestská časť Západ Detail 92 000,00 EUR (2 771 592,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia