RSS Trojizbový byt na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Byt 3+1 na prodej Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Three-bedroom apartment na sale Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. 3-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. 3-szob. lakás na eladás Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

:: Nový projekt v centre Košíc - posledné tri byty ::

3-izb. byt, Predaj, Košice - mestská časť Staré Mesto - Centrum
Moderný bytový dom v centre, pozostáva z 14 bytov, nachádzajúcich sa na 5 podlažiach. Na každom podlaží sú situované 3 byty, na piatom (poslednom), podlaží sú 2 mezonetové byty. Suterén a podzemné podlažie tvorí garáž s parkovacími miestami. Objekt je postavený z kvalitných materiálov YTONG, stavba je zateplená, tepelný odpor spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitné a nízkonákladové bývanie....
Predaj 3-izb. byt 115,41 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 170 000,00 EUR (5 121 420,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia