RSS Stavebný pozemok na predaj Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Pozemek pro rodinné domy na prodej Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Family-house lot na sale Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Grundstück für einfamilienhäuser na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Családiház telek na eladás Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Pozemky na predaj Košice - mestská časť Sever nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Pozemky na predaj Košice - mestská časť Sever. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Pozemok na RD nad Kalváriou

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Košice - mestská časť Sever
Ponúkame na predaj pozemok : 750 m2, v novej lokalite - v tichom prostredí, bez rušivých vplyvov. V blízkosti pozemku EL, V, plyn, kanalizácia. Terén je mierne svahovitý s pekný výhľadom na mesto, bez tienenia - orientácia na západnú stranu. Dobrý prístup po spevnenej komunikácii. V blízkosti sú existujúce rodinné domy a chatárska lokalita. Veľmi dobrá dostupnosť do mesta - len 5 min. jazdy...
Predaj Pozemok pre rodinné domy 750 m2 Košice - mestská časť Sever Detail 160,00 EUR/m2 (4 820,16 Sk/m2)
Predošlá 1 Ďalšia