RSS Stavebný pozemok na predaj Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o. Komerční zóna na prodej Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o. Commercial zone na sale Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o. Kommerzielle zone na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o. Kereskedelmi zóna na eladás Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Pozemky na predaj Košice - mestská časť Nad jazerom nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Pozemky na predaj Košice - mestská časť Nad jazerom. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Developerské pozemky na Jazere

Komerčná zóna, Predaj, Košice - mestská časť Nad jazerom
Ponúkame na predaj stavebné pozemky o výmere cca 17800 m 2, v MČ Nad jazerom. Pozemky sú v lokalite, ktorá je podľa platnej územnoplánovacej dokumentácie určená, predovšetkým pre funkciu nezávadnej výroby a skladov ale aj občianskej vybavenosti rôzneho druhu. V rámci posledných zmien a doplnkov, bola Mestským zastupiteľstvom schválená zmena územného plánu na občiansku vybavenosť –...
Predaj Komerčná zóna 17 800 m2 Košice - mestská časť Nad jazerom Detail 1,00 EUR (30,13 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia