RSS Stavebný pozemok na predaj Košice - mestská časť Lorinčík  GLOBALYST, s.r.o. Pozemek pro rodinné domy na prodej Košice - mestská časť Lorinčík  GLOBALYST, s.r.o. Family-house lot na sale Košice - mestská časť Lorinčík  GLOBALYST, s.r.o. Grundstück für einfamilienhäuser na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Lorinčík  GLOBALYST, s.r.o. Családiház telek na eladás Košice - mestská časť Lorinčík  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Pozemky na predaj Košice - mestská časť Lorinčík nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Pozemky na predaj Košice - mestská časť Lorinčík. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Pozemok v tichej časti obce

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Košice - mestská časť Lorinčík
Slnečný pozemok v tichej časti obce - v plánovanej novej zástavbe rodinných domov. Pozemok je mierne svahovitý, s orientáciou Juh / Západ, symetrický rozmer (20 x 50 m), so samostatnou prístupovou cestou. Elektrina, vodovod a kanalizácia sú zavedené na pozemku. V tesnej blízkosti pozemku sú záhrady, neďaleko - autobusová zastávka, škôlka, miestny úrad aj obchod. Možnosť okamžitej...
Predaj Pozemok pre rodinné domy 1 000 m2 Košice - mestská časť Lorinčík Detail 74 000,00 EUR (2 229 324,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia