RSS Stavebný pozemok na predaj Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o. Pozemek pro rodinné domy na prodej Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o. Family-house lot na sale Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o. Grundstück für einfamilienhäuser na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o. Családiház telek na eladás Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Pozemky na predaj Košice - mestská časť Krásna nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Pozemky na predaj Košice - mestská časť Krásna. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Slnečný pozemok v tichej časti obce

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Košice - mestská časť Krásna
Ponúkame možnosť kúpy slnečného pozemku v tichej lokalite - zastavanej časti obce, pri novostavbách. IS - plyn, elektrina, voda a kanalizácia v dosahu - cca 40 m. Pozemok má mierne sa rozšírujúci tvar. Patrí k nemu aj podiel na ceste 51 m2.
Predaj Pozemok pre rodinné domy 525 m2 Košice - mestská časť Krásna Detail 46 500,00 EUR (1 400 859,00 Sk)

Nový projekt v Krásnej

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Košice - mestská časť Krásna
Nový projekt s možnosťou výberu výmery pozemku - viac ako 150 parciel o výmere od 290 m2 do 913 m2. Možnosť výberu medzi kúpou pozemku na individuálnu výstavbu, alebo stavbou na kľúč, podľa vášho priania prípadne kúpou už hotového rodinného domu s pozemkom s garantovanou najnižšou cenou novostavby. Väčšie parcely budú v prípade dvojdomov a trojdomov delené. Vybavenie zóny: -...
Predaj Pozemok pre rodinné domy 1 m2 Košice - mestská časť Krásna Detail 95,00 EUR/m2 (2 861,97 Sk/m2)
Predošlá 1 Ďalšia