RSS Stavebný pozemok na predaj Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o. Komerční zóna na prodej Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o. Commercial zone na sale Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o. Kommerzielle zone na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o. Kereskedelmi zóna na eladás Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Pozemky na predaj Košice - mestská časť Juh nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Pozemky na predaj Košice - mestská časť Juh. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 3 3   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Autobazár - plocha na prenájom

Komerčná zóna, Predaj, Košice - mestská časť Juh - Rastislavova
Na dlhodobý prenájom betónové, oplotené plochy, vhodné na autobazár, pri frekventovanej časti/ceste. Priamy prístup z cesty, brána, prípojky na EL.
Predaj Komerčná zóna 1 800 m2 Košice - mestská časť Juh Detail 1 800,00 EUR (54 226,80 Sk)

Investičný pozemok na Juhu

Obrázok nie je k dispozícii
Investičný pozemok v južnej časti mesta - vhodný na ľahkú priemyselnú výstavbu, skladovanie, logistiku a pod. Na pozemku je železničná vlečka s funkčným koľajiskom. Výhodná poloha v rámci mesta - pozemok je dobre dostupný na mestskú rýchlostnú komunikáciu. Nachádza sa v priemyselne zóne.
Predaj Komerčná zóna 14 000 m2 Košice - mestská časť Juh Detail 60,00 EUR/m2 (1 807,56 Sk/m2)

Developerský pozemok pri VSA

Komerčná zóna, Predaj, Košice - mestská časť Juh
Stavebné pozemky nachádzajúce sa v intraviláne mesta Košice, o výmere cca 47 200 m2, v lokalite VŠA. Územie pre budúcu výstavbu sa nachádza v zastavanom území vyššej občianskej vybavenosti, je zastavané obchodnými centrami Optima, Baumax, Hornbach, benzínovou čerpacou stanicou OMV, autopredajňou Citroen a Mazda. Územie je vybavené dopravným napojením z ulice Moldavská, svetelnou...
Predaj Komerčná zóna 1 m2 Košice - mestská časť Juh Detail 1,00 EUR (30,13 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia