RSS Športové priestory na prenájom Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Sportovní prostory na pronájem Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Sports premises na lease Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Sporträume na vermietung (angebot) Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Sportolási helységek na bérlet Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Západ nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Západ. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Viacúčelové priestory na Terase

Športové priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Západ
Ponúkame na prenájom priestory s výmerou 171 m2, vhodné na : kanceláriu, posilňovňu, e-shop, tanečnú sálu, učebňu, apod., Situované sú na Terase, v nákupnom centre na poschodí, so samostatným prístupom. Výhodná poloha v rámci sídliska, s bezproblémovým parkovaním pre klientov v blízkosti objektu. Cena prenájmu 4,50 Eur/ m2/ mesiac, vykurovanie : 0,80 Eur/m2/mesiac, elektrina - podružné meranie...
Prenájom Športové priestory 171 m2 Košice - mestská časť Západ Detail 4,50 EUR/mesiac (135,57 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia