RSS Skladový objekt na prenájom Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o. Skladovací objekt na pronájem Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o. Warehouse na lease Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o. Lagerobjekt na vermietung (angebot) Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o. Raktár objektum na bérlet Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Prevádzkové objekty na prenájom Košice - mestská časť Juh nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Prevádzkové objekty na prenájom Košice - mestská časť Juh. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Nové výrobné a skladovacie priestory

Skladový objekt, Prenájom, Košice - mestská časť Juh
Ponúkame na prenájom výrobné a skladovacie priestory, v zabehnutom podnikateľskom areáli. Hala má výmeru cca 890m2, je zateplená tepelno-izolačnými PUR panelmi z lakoplastovaného plechu o hrúbke 10 cm s plynovým infravykurovaním, šírka 18,10 m; dĺžka 48,80 m, svetlá výška 7,72 m. Strecha sedlová, zateplená Nobasil-minerálna vlna, panely lakoplastovaného plechu o hrúbke 15 cm. Hala je napojená...
Prenájom Skladový objekt 1 037 m2 Košice - mestská časť Juh Detail 5 700,00 EUR/mesiac (171 718,20 Sk/mesiac)

Skladovacie priestory v nezateplenej hale

Skladový objekt, Prenájom, Košice - mestská časť Juh
Ponúkame na prenájom skladovacie priestory v zabehnutom podnikateľskom areáli. K dispozícii je plocha 340 m2, v nezateplenej hale. Vhodné na skladovanie materiálu a výrobkov, ktoré nevyžadujú vykurovanie, ani temperovanie priestorov. Veľmi dobrý prístup na rýchlostnú komunikáciu. Cena dohodou.
Prenájom Skladový objekt 340 m2 Košice - mestská časť Juh Detail 1,00 EUR/mesiac (30,13 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia