RSS Skladový objekt na prenájom Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o. Skladovací objekt na pronájem Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o. Warehouse na lease Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o. Lagerobjekt na vermietung (angebot) Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o. Raktár objektum na bérlet Košice - mestská časť Juh  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Prevádzkové objekty na prenájom Košice - mestská časť Juh nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Prevádzkové objekty na prenájom Košice - mestská časť Juh. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 4 4   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Skladové a kancelárske priestory po rekonštrukcii

Skladový objekt, Prenájom, Košice - mestská časť Juh - Jarmočná
Ponúkame na prenájom skladové priestory - 400 m2 v podnikateľskom objekte. Objekt je situovaný v areáli na Juhu v blízkosti Malej stanice. Interiér je po rekonštrukcii, jeho súčasťou sú kancelárske priestory na poschodí - 3 samostatné miestnosti, WC a skladové priestory na prízemí. Priestory majú dva vstupy - klientsky vstup a zásobovací s novou automatickou bránou a nakladacou rampou. Pri...
Prenájom Skladový objekt 400 m2 Košice - mestská časť Juh Detail 1 200,00 EUR/mesiac (36 151,20 Sk/mesiac)

Skladovacie priestory v nezateplenej hale

Skladový objekt, Prenájom, Košice - mestská časť Juh
Ponúkame na prenájom skladovacie priestory v zabehnutom podnikateľskom areáli. K dispozícii je plocha 340 m2, v nezateplenej hale. Vhodné na skladovanie materiálu a výrobkov, ktoré nevyžadujú vykurovanie, ani temperovanie priestorov. Veľmi dobrý prístup na rýchlostnú komunikáciu. Cena dohodou.
Prenájom Skladový objekt 340 m2 Košice - mestská časť Juh Detail 1,00 EUR/mesiac (30,13 Sk/mesiac)

Skladovacie priestory - otvorená hala

Skladový objekt, Prenájom, Košice - mestská časť Juh
Ponúkame na prenájom skladovacie priestory, v zabehnutom podnikateľskom areáli. K dispozícii je otvorená skladovacia hala - vhodná na skladovanie rôzneho materiálu, s výhodou praktickej a širokej manipulačnej plochy. Výmera haly je 300 m2. Veľmi dobrý prístup na rýchlostnú komunikáciu. Cena dohodou
Prenájom Skladový objekt 300 m2 Košice - mestská časť Juh Detail 1,00 EUR/mesiac (30,13 Sk/mesiac)

Nové výrobné a skladovacie priestory

Skladový objekt, Prenájom, Košice - mestská časť Juh
Ponúkame na prenájom výrobné a skladovacie priestory, v zabehnutom podnikateľskom areáli. Hala má výmeru cca 970m2, je zateplená s vykurovaním. K dispozícii je mostový žeriav s nosnosťou 10t. 2 x vstup so sekčnou bránou. Veľmi dobrý prístup na rýchlostnú komunikáciu. Cena dohodou.
Prenájom Skladový objekt 970 m2 Košice - mestská časť Juh Detail 1,00 EUR/mesiac (30,13 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia