RSS Reštaurácia na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Restaurační prostory na prodej Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Restaurant premises na sale Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Restauranträume na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Vendéglő helységek na eladás Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Priestory na kaviareň - bar v centre mesta

Reštauračné priestory, Predaj, Košice - mestská časť Staré Mesto - Bočná
Ponúkame na predaj priestory s výmerou 70 m2, upravené na kaviareň - bar, s atraktívnou polohou v centre mesta len 30 m od Hlavnej ulice. Situované sú na prízemí meštianskeho domu s priamym vstupom z chodníka a zadným vchodom z dvora na zásobovanie. Priestory majú upravený interiér vrátane WC pre klientov. V lete možnosť vonkajšieho sedenia. Cena na predaj : 139700 Eur. V prípade vážneho...
Predaj Reštauračné priestory 70 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 139 700,00 EUR (4 208 602,20 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia