RSS Objekt pre obchod na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Objekt pro obchod na pronájem Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Stores building na lease Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Geschäftsobjekt na vermietung (angebot) Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Üzleti objektum na bérlet Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné objekty na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné objekty na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Exkluzívna predajňa v centre mesta

Objekt pre obchod, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto
Exkluzívne predajné priestory v centre mesta - v pešej zóne. Predajňa bola kompletne rekonštruovaná - má klimatizáciu, vlastné sociálne zázemie, vlastný elektromer. Prístup rovno z chodníka s vitrínou. Vstupné dvere sú snímané kamerovým systémom, nakladacia rampa v zadnej časti predajne. Zásobovanie z dvora. Exponované miesto s veľkým pohybom ľudí. Výmera : 452 m2.
Prenájom Objekt pre obchod 452 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 19,00 EUR/m2/mesiac (572,39 Sk/m2/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia