RSS Obchodné priestory na prenájom Prešov  GLOBALYST, s.r.o. Obchodní prostory na pronájem Prešov  GLOBALYST, s.r.o. Business premises na lease Prešov  GLOBALYST, s.r.o. Geschäftsräume na vermietung (angebot) Prešov  GLOBALYST, s.r.o. Üzleti helyiségek na bérlet Prešov  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Prešov nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Prešov. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 3 3   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Obchodné priestory - 50 m2 - v obchodnom centre na sídlisku Sekčov

Obchodné priestory, Prenájom, Prešov - Sekčov
Ponúkame na prenájom atraktívne obchodné priestory, s výmerou : 50 m2, v ochodnom centre na sídlisku Sekčov. Situované sú na prízemí, majú veľkú vitrínu na chodník - celá bočná strana a presklený vstup od hlavného vstupu na začiatku pasáže. Priestory majú vlastnú prípojku vody, zdieľané WC s inými prevádzkami v objekte. Cena prenájmu : 500 Eur/mesiac, bez DPH.
Prenájom Obchodné priestory 50 m2 Prešov Detail 500,00 EUR/mesiac (15 063,00 Sk/mesiac)

Obchodné priestory - 100 m2 - v centre mesta na Hlavnej

Obchodné priestory, Prenájom, Prešov - Hlavná
Ponúkame na prenájom exkluzívne obchodné priestory s výmerou : 100 m2, v centre mesta na Hlavnej ulici. Situované sú v historickom mešťanskom dome, na prízemí - s priamym vstupom z chodníka a veľkou vitrínou. Predajná plocha - 70 m2, zázemie - 30 m2 pozostáva z : 3 x WC, príručného skladu a chodby. K dispozícii je aj zadný vstup do priestoru - z dvora, na zásobovanie a obsluhu prevádzky....
Prenájom Obchodné priestory 100 m2 Prešov Detail 1 500,00 EUR/mesiac (45 189,00 Sk/mesiac)

Obchodné priestory v atraktívnej lokalite na Sekčove

Obchodné priestory, Prenájom, Prešov
Ponúkame na prenájom atraktívne priestory s výmerou 250 m2, v obchodnom centre na Sekčove. Situované sú na 1.poschodí s bezproblémovým prístupom z chodníka. Vnútorná dispozícia priestoru je otvorená so samostatnou kanceláriou, prívodom vody, vlastnými sociálnymi zariadeniami pre zamestnancov a klientov 3 x WC. Vhodné sú na služby, gastro prevádzku a pod. cena prenájmu : 2000 Eur/mesiac, bez...
Prenájom Obchodné priestory 250 m2 Prešov Detail 1 700,00 EUR/mesiac (51 214,20 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia