RSS Obchodné priestory na prenájom Prešov  GLOBALYST, s.r.o. Obchodní prostory na pronájem Prešov  GLOBALYST, s.r.o. Business premises na lease Prešov  GLOBALYST, s.r.o. Geschäftsräume na vermietung (angebot) Prešov  GLOBALYST, s.r.o. Üzleti helyiségek na bérlet Prešov  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Prešov nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Prešov. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Obchodné priestory v atraktívnej lokalite na Sekčove

Obchodné priestory, Prenájom, Prešov
Ponúkame na prenájom atraktívne priestory s výmerou 250 m2, v obchodnom centre na Sekčove. Situované sú na 1.poschodí s bezproblémovým prístupom z chodníka. Vnútorná dispozícia priestoru je otvorená so samostatnou kanceláriou, prívodom vody, vlastnými sociálnymi zariadeniami pre zamestnancov a klientov 3 x WC. Vhodné sú na služby, gastro prevádzku a pod. cena prenájmu : 2000 Eur/mesiac, bez...
Prenájom Obchodné priestory 250 m2 Prešov Detail 1 700,00 EUR/mesiac (51 214,20 Sk/mesiac)

Obchodné priestory v OC na Sekčove

Obchodné priestory, Prenájom, Prešov - Sekčov
Ponúkame na prenájom priestory - 72 m2 v OC na sídlisku Sekčov. Situované sú na prízemí s priamym vstupom z chodníka. Veľká vitrína / presklenená predná časť so vstupom. Priestory sú vhodné na predajňu, služby, gastroprevádzku a podobne. Cena penájmu : 720 Euro/mes., bez energií.
Prenájom Obchodné priestory 72 m2 Prešov Detail 720,00 EUR/mesiac (21 690,72 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia