RSS Obchodné priestory na prenájom Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Obchodní prostory na pronájem Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Business premises na lease Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Geschäftsräume na vermietung (angebot) Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Üzleti helyiségek na bérlet Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Západ nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Západ. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Rekonštruované priestory na pízemí- Terasa

Obchodné priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Západ
Ponúkame na prenájom čerstvo rekonštruované obchodné priestory o rozlohe : 82m2 - na prízemí, situované sú v samostatnej budove pri OC na Terase. Sú vhodné na obchod, kanceláriu, kozmetický salón a pod. Vlastné sociálne zariadenia. Možnosť zásobovania prevádzky z dvora. Parkovanie je voľné a bezproblémové v blízkosti objektu. Priestory sú k dispozícii v dohodou stanovenom termíne. Cena : 6,50...
Prenájom Obchodné priestory 82 m2 Košice - mestská časť Západ Detail 533,00 EUR/mesiac (16 057,16 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia