RSS Obchodné priestory na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Obchodní prostory na pronájem Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Business premises na lease Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Geschäftsräume na vermietung (angebot) Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Üzleti helyiségek na bérlet Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Obchodné priestory v centre mesta na Alžbetinej

Obchodné priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Alžbetina
Ponúkame na prenájom obchodné - kancelárske priestory 75 m2, s priamym vstupom z chodníka, v centre mesta na ul. Alžbetinej. Priestory sú po kompletnej rekonštrukcii. a výmene výkladových výplní. V zadnej časti priestoru sa nachádza zázemie : kancelaria, sklad, toalety pre zákazníkov / pánske, dámske a pre personal /. Predajná časť aj zázemie sú odvetrané ventiláciou. Priestory majú...
Prenájom Obchodné priestory 75 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 1 000,00 EUR/mesiac (30 126,00 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia