RSS Nájomný dom na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Nájemný dům na prodej Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Tenement building na sale Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Miethaus na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Bérház na eladás Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné objekty na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné objekty na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Rekonštruovaný meštiansky dom

Nájomný dom, Predaj, Košice - mestská časť Staré Mesto - Mäsiarska
Exkluzívna ponuka - Polyfunkčný dom v centre mesta po kompletnej rekonštrukcii interiéru a exteriéru. Ponúka možnosť bývania aj podnikania. Pozostáva z 2 nebytových priestorov na prízemí, prístupných z chodníka, vhodných na obchod, butik, kancelárie a pod., s výmerou cca 120 m2. Na 1. poschodí je 3 izbový byt s výmerou 120 m2, ktorý je možné používať aj ako kancelárske priestory. Na 2....
Predaj Nájomný dom 360 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 588 000,00 EUR (17 714 088,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia