RSS Kancelárie na prenájom Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Kanceláře, administrativní prostory na pronájem Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Administrative premises na lease Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Büros, verwaltungsräume na vermietung (angebot) Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Irodák, adminisztrációs helységek na bérlet Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Západ nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Západ. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Kancelária v nákupnom centre na Terase

Obrázok nie je k dispozícii
Ponúkame na prenájom upravenú a svetlú kanceláriu v obchodnom centre na Terase. situovaná je na 1. poschodí objektu s dobrou návštevnosťou a polohou v mestskej časti. Bezproblémové a bezplatné podmienky parkovania v bezprostrednej blízkosti kancelárie aj pre klientov. Možnosť pripojenia na internet - optický kábel za 12 Eur/mesiac. Cena vrátane médií : 150 Eur/mesiac.
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 22 m2 Košice - mestská časť Západ Detail 150,00 EUR/mesiac (4 518,90 Sk/mesiac)

Exkluzívne kancelárske priestory na Terase

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Západ
Ponúkame na prenájom exkluzívne kancelárske priestory v renovovanom objekte na Terase v blízkosti Moldavskej ulice. Priestory sú dispozične veľkoryso riešené s výmerami od 50 m2 do 169 m2 ( 50m2, 78m2, 88m2,169 m2). štruktúrovaní kabeláž, napojenie na internet, klimatizácia. prístup na poschodia novým výťahom, moderné a elegantné riešenie spoločných priestorov - chodieb, kúpeľní a WC. skvelý...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 50 m2 Košice - mestská časť Západ Detail 11,00 EUR/m2/mesiac (331,39 Sk/m2/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia