RSS Kancelárie na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Kanceláře, administrativní prostory na pronájem Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Administrative premises na lease Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Büros, verwaltungsräume na vermietung (angebot) Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Irodák, adminisztrációs helységek na bérlet Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 9 9   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Kancelárske priestory v centre mesta na Mäsiarskej.

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Mäsiarska
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s výmerou 153 m2 v centre mesta na ul. Mäsiarskej. Situované v historickej budove na vyvýšenom prízemí. Pozostávajú z piatich miestností s zázemím a 2xWC . Miestnosti majú vysoké stropy, tri z nich sú navzájom prepojené ( dvojkrídlovými dverami ). Všetky majú kabeláž s pripojením na internet. Možnosť vytvorenia kuchynky. Priestory sú samostatné a...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 153 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 1 000,00 EUR/mesiac (30 126,00 Sk/mesiac)

Kancelárske priestory v centre mesta

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Centrum
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre mesta, v modernizovanej budove. Kancelárie sú vo výmere od 17 m2 ( 25, 30, 36, 40, 47 m2 ), vo vysokom štandarde, plne klimatizované, plávajúca laminátová podlaha, kazetový strop. Reprezentatívne spoločné priestory – chodby a schodištia, 2x výťah. Možnosť výberu zo samostatných kancelárii – jedna miestnosť, alebo navzájom prepojené viaceré...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 17 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 187,00 EUR/mesiac (5 633,56 Sk/mesiac)

Kancelárske priestory v centre mesta na Moyzesovej

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Moyzesova
Ponúkame na prenájom priestranné priestory - 5 miestností, v centre mesta na Moyzesovej ulici. Ich výmera je 154 m2, majú dva samostatné vchody – z ulice a podchodu, parkovanie vo dvore. Interiér je po rekonštrukcii, jeho súčasťou je aj samostatná kuchynka a WC. Cena prenájmu 6 Euro/m2/rok, bez energií a DPH. Merateľné náklady na energiu si nájomca podľa reálnej spotreby hradí sám.
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 154 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 924,00 EUR/mesiac (27 836,42 Sk/mesiac)

Samostatná kancelária v centre pri Auparku

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Námestie Osloboditeľov
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s výmerou 17 m2, v centre mesta – pri Auparku. Situované sú na prvom poschodí. V miestnosti je umývadlo s teplou vodou. K priestorom prináleží aj samostatné WC. Kúrenie je realizované elektrickým priamo výhrevným telesom. Pripojenie na internet je možné za 20 € bez DPH mesačne. Priestor má samostatné meranie elektrickej energie. Cena je 150 eur bez...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 17 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 150,00 EUR/mesiac (4 518,90 Sk/mesiac)

Atraktívna kancelária v centre mesta

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Moyzesova
Atraktívna kancelária v centre mesta - v historickej budove, po kompletnej rekonštrukcii, vo vysokom štandarte. Kancelárske priestory sú priestranné, pozostávajú z dvoch miestností a predchodby. Vybavené sú novými laminátovými podlahami, štýlovými svietidlami. Samostatné pripojenie na internet. Budova je strážená elektronickým zabezpečovacím systémom. Zaparkovať môžete priamo pred budovou...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 31 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 10,50 EUR/m2/mesiac (316,32 Sk/m2/mesiac)

Reprezentatívne kancelárie v centre

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Moyzesova
Ponúkame možnosť prenájmu reprezentatívnych kancelárskych priestorov v centre mesta. Nachádzajú sa v historickej, kvalitne rekonštruovanej budove. Miestnosti s vysokými stropmi, dizajnérsky pekne realizované interiéry s nikami, prechodovými a vstupnými dverami dávajú kanceláriám exkluzívny dojem. Celá budova spĺňa najvyššie štandardy administratívnych priestorov aj pre tie najnáročnejšie...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 30,55 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 10,50 EUR/mesiac (316,32 Sk/mesiac)

Exkluzívne kancelárske priestory na Hlavnej

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Hlavná
Ponúkame možnosť prenájmu exkluzívnych kancelárskych priestorov v centre mesta. Situované sú v jednej z najkrajších budov na Hlavnej ulici, na 1.poschodí s výťahom. 4 miestnosti s 30 m2 výmerou + zázemie, kuchynka, toaleta, vstupná chodba. Priestory boli komplete rekonštruované, majú vysoké stropy, vysoké dvojkrídlové dvere medzi miestnosťami. V jednotlivých miestnostiach je inštalovaná...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 142 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 1 300,00 EUR/mesiac (39 163,80 Sk/mesiac)

Kancelárske priestory v centre mesta v modernej budove

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Štúrova - Štúrova
Kancelárske priestory neďaleko centra mesta, len 100 m od Hlitonu. Vysoký štandard budovy, 27/7 Nonstop prístup + strážna služba. Miestnosti s výmerami od 16 m2, s možnosťou spájania a predeľovania. WC a kuchynka na chodbe. K dispozícii sú aj spojené kancelárske priestory s vlastnou kuchynkou, klimatizáciou. Kancelárie je možné prenajať aj vybavené nábytkom a zariadením.
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 20 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 8,00 EUR/m2/mesiac (241,01 Sk/m2/mesiac)

Rekonštruované kancelárske priestory v centre mesta

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto
Rekonštruované kancelárske priestory v centre mesta, vo vysokom štandarde, v budove, ktorá bola kompletne modernizovaná. WC na chodbe. Rôzne výmery : 16 m2, 46 a 53 m2. Cena: 10,00 eur za m2/mesiac, bez DPH, vrátane réžie, mimo spotreby elektriny na klímu, klimatizácia, žalúzie, internet.
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 45 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 10,00 EUR/mesiac (301,26 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia