RSS Kancelárie na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Kanceláře, administrativní prostory na pronájem Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Administrative premises na lease Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Büros, verwaltungsräume na vermietung (angebot) Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Irodák, adminisztrációs helységek na bérlet Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 6 6   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Atraktívna kancelária v centre mesta

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto
Atraktívna kancelária v centre mesta - v historickej budove, po kompletnej rekonštrukcii, vo vysokom štandarte. Kancelárske priestory sú priestranné s novými laminátovými podlahami, štýlovými svietidlami, s možnosťou pripojenia na internet. Budova je strážená elektronickým zabezpečovacím systémom. Zaparkovať môžete priamo pred budovou alebo na neďalekom parkovisku. Veľkosť a charakter...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 24,6 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 9,00 EUR/m2/mesiac (271,13 Sk/m2/mesiac)

Reprezentatívne kancelárie v centre

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Moyzesova
Ponúkame možnosť prenájmu reprezentatívnych kancelárskych priestorov v centre mesta. Nachádzajú sa v historickej, kvalitne rekonštruovanej budove. Miestnosti s vysokými stropmi, dizajnérsky pekne realizované interiéry s nikami, prechodovými a vstupnými dverami dávajú kanceláriám exkluzívny dojem. Celá budova spĺňa najvyššie štandardy administratívnych priestorov aj pre tie najnáročnejšie...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 30,55 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 10,50 EUR/mesiac (316,32 Sk/mesiac)

Exkluzívne kancelárske priestory na Hlavnej

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Hlavná
Ponúkame možnosť prenájmu exkluzívnych kancelárskych priestorov v centre mesta. Situované sú v jednej z najkrajších budov na Hlavnej ulici, na 1.poschodí s výťahom. 4 miestnosti s 30 m2 výmerou + zázemie, kuchynka, toaleta, vstupná chodba. Priestory boli komplete rekonštruované, majú vysoké stropy, vysoké dvojkrídlové dvere medzi miestnosťami. V jednotlivých miestnostiach je inštalovaná...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 142 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 1 300,00 EUR/mesiac (39 163,80 Sk/mesiac)

Rekonštruované kancelárske priestory v centre mesta

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto
Rekonštruované kancelárske priestory v centre mesta, vo vysokom štandarde, v budove, ktorá bola kompletne modernizovaná. WC na chodbe. Rôzne výmery : 16 m2, 46 a 53 m2. Cena: 10,00 eur za m2/mesiac, bez DPH, vrátane réžie, mimo spotreby elektriny na klímu, klimatizácia, žalúzie, internet.
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 45 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 10,00 EUR/mesiac (301,26 Sk/mesiac)

Kancelárske priestory v centre mesta v modernej budove

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Štúrova - Štúrova
Kancelárske priestory neďaleko centra mesta, len 100 m od Hlitonu. Vysoký štandard budovy, 27/7 Nonstop prístup + strážna služba. Miestnosti s výmerami od 16 m2, s možnosťou spájania a predeľovania. WC a kuchynka na chodbe. K dispozícii sú aj spojené kancelárske priestory s vlastnou kuchynkou, klimatizáciou. Kancelárie je možné prenajať aj vybavené nábytkom a zariadením.
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 20 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 8,00 EUR/m2/mesiac (241,01 Sk/m2/mesiac)

Reprezentatívne kancelárie v centre mesta

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Alžbetina - Alžbetina
Reprezentatívne kancelárie v centre mesta, v historickej budove s pekným výhľadom. Samostatné, ale aj prepojené miestnosti s možnosťou ďalšieho spájania, alebo predeľovania - sú vhodné, pre menšie ale aj väčšie firmy, ktoré si môžu individuálne upraviť svoj pracovný priestor. Niektoré majú k dispozícii kuchynku. Výmery od : 16 m2 a 20 m2. Bližšie info v RK
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 20 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 9,00 EUR/m2/mesiac (271,13 Sk/m2/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia