RSS Kancelárie na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Kanceláře, administrativní prostory na pronájem Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Administrative premises na lease Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Büros, verwaltungsräume na vermietung (angebot) Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Irodák, adminisztrációs helységek na bérlet Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 8 8   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Reprezentatívne kancelárske priestory - 90 m2 v centre mesta

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Kováčska
Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v centre mesta na ulici Kováčskej. Situované sú v rekonštuovanom meštianskom dome na 2.poschodí - v podkroví. Priestory pozostávajú z dvoch miestností, chodby, kuchyňky a WC. Kúrenie je zabezpečené plynovým, kotlom. Kvalitné spracovanie interiéru - priznané nosné systémy - strešný krov, vysoké stropy, kvalitné strešné okná, samostatné...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 90 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 903,00 EUR/mesiac (27 203,78 Sk/mesiac)

Kancelárie s výmerou 50 m2 v centre mesta na Kováčskej

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Kováčska
Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory s výmerou 50 m2, v centre mesta na 1.poschodí rekonštruovaného meštianskeho domu na ulici Kováčskej. Priestory pozostávajú z dvoch miestností, chodby, príručného skladu a WC. Kúrenie je zabezpečené plynovým, kotlom. Kvalitné spracovanie interiéru, vysoké stropy, samostatné vstupné dvere na poschodí. Prístup 24/7. Cena prenájmu : 500...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 50 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 500,00 EUR/mesiac (15 063,00 Sk/mesiac)

Renovované priestory v centre mesta na Rooseveltovej

Obrázok nie je k dispozícii
Ponúkame na prenájom priestory s výmerou 37 m2, alebo služby. Situované sú v centre mesta na ul. Rooseveltovej v zrekonštruovanej budove na 1.poschodí. Pozostávajú zo 2 miestnosti,s vlastnou toaletou a umývadlom priamo v priestore. Prístup do budovy: 24 hod./denne K dispozícii je aj pripojenie na internet - WIFI. Cena : 259 Euro/mes. + energie 79 Euro/mes. Depozit : 338 Eur.
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 34 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 288,00 EUR/mesiac (8 676,29 Sk/mesiac)

Reprezentatívne kancelárie na Moyzesovej

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Moyzesova
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na ulici Moyzesova, v Košiciach v Starom meste. Jedná sa o dve prepojené miestnosti o rozlohe spolu 30,55m2/ v zrekonštruovanej historickej budove s veľmi príjemným prostredím. Vlastné WC a umývadlo. Cena 10 Eur/m2/esiac, bez DPH.
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 31 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 10,00 EUR/mesiac (301,26 Sk/mesiac)

Kancelárske priestory v centre mesta na Mäsiarskej.

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Mäsiarska
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s výmerou 105 m2 v centre mesta na ul. Mäsiarskej. Situované v historickej budove na vyvýšenom prízemí. Pozostávajú z piatich miestností s zázemím a 2xWC . Miestnosti majú vysoké stropy, tri z nich sú navzájom prepojené ( dvojkrídlovými dverami ). Všetky majú kabeláž s pripojením na internet. Možnosť vytvorenia kuchynky. Priestory sú samostatné a...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 105 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 1 000,00 EUR/mesiac (30 126,00 Sk/mesiac)

Kancelárske priestory v centre mesta

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Centrum
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre mesta, v modernizovanej budove. Kancelária s výmerou 58 m2 vo vysokom štandarde, plne klimatizovaná, plávajúca laminátová podlaha, kazetový strop,, umývadlo, žalúzie. Reprezentatívne spoločné priestory – chodby a schodištia, 2x výťah. Možnosť výberu zo samostatných kancelárii – jedna miestnosť, alebo navzájom prepojené viaceré miestnosti....
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 58 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 638,00 EUR/mesiac (19 220,39 Sk/mesiac)

Kancelárske priestory v centre mesta v modernej budove

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto - Štúrova - Štúrova
Kancelárske priestory neďaleko centra mesta, len 100 m od Hlitonu. Vysoký štandard budovy, 24/7 Nonstop prístup + strážna služba. Miestnosti s výmerami od 16 m2, s možnosťou spájania a predeľovania. WC a kuchynka na chodbe. K dispozícii sú aj spojené kancelárske priestory s vlastnou kuchynkou, klimatizáciou. Kancelárie je možné prenajať aj vybavené nábytkom a zariadením.
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 20 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 10,00 EUR/m2/mesiac (301,26 Sk/m2/mesiac)

Rekonštruované kancelárske priestory v centre mesta

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Staré Mesto
Ponúkame na prenájom : Rekonštruované kancelárske priestory v centre mesta, vo vysokom štandarde, v budove, ktorá bola kompletne modernizovaná. Prístup 24/7, vrátnica + priamy prístup pre klientov na poschodia, nové výťahy, luxusné spoločné priestory, chodby a schodištia. V niektorých kanceláriách sú inštalované umývadlá. WC na chodbe. Rôzne výmery : 11 m2, 19 m2, 36 m2, 38 m2, 46 m2 a 47 m2....
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 45 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 11,00 EUR/mesiac (331,39 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia