RSS Kancelárie na prenájom Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Kanceláře, administrativní prostory na pronájem Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Administrative premises na lease Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Büros, verwaltungsräume na vermietung (angebot) Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Irodák, adminisztrációs helységek na bérlet Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Sever nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Sever. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 4 4   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Klimatizovaná kancelária : 34 m2, v podnikateľskom objekte na Severe

Obrázok nie je k dispozícii
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s výmerou : 34,35 m2, v renovovanom podnikateľskom objekte na Severe. Situované sú na 2. poschodí, s prístupom cez hlavné schodište. Kancelária je upravená, na dlážke sú plávajúce podlahy. Sociálne zariadenia na spoločnej chodbe. Cena prenájmu : 329 Eur/mesiac ( bez DPH), zahŕňa spotrebu vody, elektriny, plynu - kúrenie. Parkovacie miesto vo dvore-...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 34 m2 Košice - mestská časť Sever Detail 329,00 EUR/mesiac (9 911,45 Sk/mesiac)

Kancelárske priestory na Mieri - 21 m2

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Sever
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Mieri v objekte, ktorý prešiel celkovou rekonštrukciou exteriéru a interiérov, k dispozícii je miestnosť s výmerou 21 m2, vo vysokom štandarte, klimatizovaná. Situovaná je na 2.poschodí, ktoré je uzatvorené vstupnými dverami, k dispozícii je aj kuchynka, oddelené WC, štruktúrovaná kabeláž. Cena : 193 / mes., je vrátane médií, bez DPH. V prípade...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 21 m2 Košice - mestská časť Sever Detail 193,00 EUR/mesiac (5 814,32 Sk/mesiac)

Kancelárske priestory 44 m2 na Mieri

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Sever
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s výmerou : 44 m2, v podnikateľskom objekte na Mieri. Situované sú na 2. poschodí rekonštruovaného podnikateľského centra. Cena : 404 Eur /mesiac, ( bez DPH ), je vrátane energií. V blízkosti objektu je bezproblémové voľné parkovanie, dobrá dostupnosť MHD, obchody, stravovacie možnosti.
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 44 m2 Košice - mestská časť Sever Detail 404,00 EUR/mesiac (12 170,90 Sk/mesiac)

Kancelárske priestory na Mieri - 44 m2

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Sever
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Mieri v objekte, ktorý prešiel celkovou rekonštrukciou exteriéru a interiérov, k dispozícii sú 2 miestnosti s výmerami 17 a 27 m2, vo vysokom štandarte, klimatizované. Situované sú na 2.poschodí, ktoré je uzatvorené vstupnými dverami, k dispozícii je aj kuchynka, oddelené WC, štruktúrovaná kabeláž. Cena : 9,17 Euro/m2/mes., je vrátane médií, bez...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 44 m2 Košice - mestská časť Sever Detail 9,17 EUR/m2/mesiac (276,26 Sk/m2/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia