RSS Kancelárie na prenájom Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o. Kanceláře, administrativní prostory na pronájem Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o. Administrative premises na lease Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o. Büros, verwaltungsräume na vermietung (angebot) Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o. Irodák, adminisztrációs helységek na bérlet Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Nad jazerom nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Košice - mestská časť Nad jazerom. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Kancelárske priestory 100 m2 na začiatku Jazera

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Košice - mestská časť Nad jazerom
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s výmerou 100 m2 v podnikateľskom areáli na začiatku Jazera. Situované sú v administratívnej budove na 1.poschodí. Pozostávajú z piatich kancelárií, chodby, samostatnej kuchynky s kuchynskou linkou a veľkým jedálenským stolom, sprchovacím kútom a WC. Priestory sú samostatné a po kompletnej rekonštrukcii. cena za prenájom : 4.16 Eur/m2/mesiac+...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 100 m2 Košice - mestská časť Nad jazerom Detail 4,16 EUR/mesiac (125,32 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia