RSS Garsónka na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Garsonka na prodej Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Bedsitting room apartment na sale Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Einraumwohnung na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Garzon na eladás Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Rekonštruovaná garzónka na Karpatskej - v centre mesta

Garsónka, Predaj, Košice - mestská časť Staré Mesto - Karpatská
Ponúkame možnosť kúpy rekonštruovanej garzónky s výmerou 25 m2, v centre mesta – len 200 m od Hlavnej. Situovaná je v obytnom dome na Karpatskej ulici, na 9/13 poschodí. Má murované jadro, plastové okno s dverami na loggiu, plávajúcu podlahu v izbe, bezpečnostné dvere. Orientovaná je na juhovýchod - s pekným výhľadom na mesto. V obytnom dome sú vymenené stúpačky, upravené spoločné...
Predaj Garsónka 25 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 50 950,00 EUR (1 534 919,70 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia