RSS Dvojizbový byt na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Byt 2+1 na prodej Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. Two-bedroom apartment na sale Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. 2-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o. 2-szob. lakás na eladás Košice - mestská časť Staré Mesto  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Košice - mestská časť Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Unikátny 2 izbový byt v centre mesta

2-izb. byt, Predaj, Košice - mestská časť Staré Mesto
Ponúkame na predaj unikátny 2. izbový podkrovný byt - výmera : 68 m2, v historickom centre, blízko Hlavnej ulice. Jedná sa o novostavbu bytu, ktorá vznikla nadstavením tehlového objektu. Dispozičnou zmenou historickej budovy a jej prestavbou, bolo vytvorených 21 bytov a 10 nebytových priestorov. Bytový komplex je trojpodlažný, disponuje 4 novými výťahmi, rozľahlým dvorom dvorom , ktorý je...
Predaj 2-izb. byt 68 m2 Košice - mestská časť Staré Mesto Detail 121 720,00 EUR (3 666 936,72 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia