RSS Dvojizbový byt na predaj Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o. Byt 2+1 na prodej Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o. Two-bedroom apartment na sale Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o. 2-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o. 2-szob. lakás na eladás Košice - mestská časť Nad jazerom  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Košice - mestská časť Nad jazerom nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Košice - mestská časť Nad jazerom. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Atraktívny - modernizovaný byt na Galaktickej

2-izb. byt, Predaj, Košice - mestská časť Nad jazerom - Galaktická
Ponúkame možnosť kúpy 2 izbového bytu o výmere 52 m2, s práve dokončenou rekonštrukciou na Galaktickej ulici. Byt je situovaný na 8p, pozostáva z dvoch priestranných miestností, má nové murované jadro a plastové okná. V kuchyni je inštalovaná nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi. V kúpeľni je kvalitná sanita, znížený strop s bodovými svetlami. V izbách sú na dlážke kvalitné...
Predaj 2-izb. byt 52 m2 Košice - mestská časť Nad jazerom Detail 75 950,00 EUR (2 288 069,70 Sk)

Priestranný byt v udržiavanom stave na Galaktickej

2-izb. byt, Predaj, Košice - mestská časť Nad jazerom - Galaktická - Galaktická
Priestranný byt v tichej lokalite, v pôvodnom - udržiavanom stave s menšími úpravami. Plastové okná vo všetkých izbách, parkety, novšia kuchynská linka. V obytnom dome boli vymenené stupačky. Veľmi dobrá poloha na sídlisku - s dobrou občianskou vybavenosťou, kľudné bývanie.
Predaj 2-izb. byt 52 m2 Košice - mestská časť Nad jazerom Detail 62 000,00 EUR (1 867 812,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia