RSS Dom na predaj Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Rodinný dům na prodej Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Family house na sale Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o. Családi ház na eladás Košice - mestská časť Západ  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Košice - mestská časť Západ nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Košice - mestská časť Západ. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Trojpodlažný dom v tichej lokalite

Rodinný dom, Predaj, Košice - mestská časť Západ
Ponúkame na predaj - priestranný trojpodlažný dom, v tichej lokalite. Dom je po rozsiahlej náročnej rekonštrukcii interiéru. Dispozičné členenie : Pivnica - garáž, práčovňa, skladovacie miestnosti, 1.podlažie-kuchyňa spojená s halou, 2.podlažie -2 izby, 3 podl.- 3 izby. Na 2 a 3 podlaží je kúpeľňa s WC, podlahové kúrenie Za domom je pekná udržiavaná, oplotená záhrada so stromami,...
Predaj Rodinný dom 320 m2 Košice - mestská časť Západ Detail 307 000,00 EUR (9 248 682,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia