RSS Dom na predaj Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Rodinný dům na prodej Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Family house na sale Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Családi ház na eladás Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Košice - mestská časť Sever nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Košice - mestská časť Sever. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Rodinný dom na slnečnom pozemku s výhľadom na mesto

Rodinný dom, Predaj, Košice - mestská časť Sever
Ponúkame na predaj atypickú stavbu v tichej lokalite nad Kalváriou. Rozloha dvojpodlažného domu so štyrmi izbami a kuchyňou je 126 m2. Na prízemí je plánovaná hala s kuchyňou, izba, kúpeľňa, WC. Na poschodí budú 2 izby, kúpeľňa a WC, výstup na veľkú terasu. Situovaný je na mierne svahovitom pozemku s výmerou viac ako 630 m2. Momentálne je v štádiu holodomu, s osadenými plastovými oknami,...
Predaj Rodinný dom 631 m2 Košice - mestská časť Sever Detail 237 900,00 EUR (7 166 975,40 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia