RSS Dom na predaj Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Rodinný dům na prodej Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Family house na sale Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o. Családi ház na eladás Košice - mestská časť Sever  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Košice - mestská časť Sever nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Košice - mestská časť Sever. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Štýlový Goralský dom nad Baránkom

Rodinný dom, Predaj, Košice - mestská časť Sever
Štýlový goralský dom, v lese nad Baránkom. Kvalitná drevená stavba od poľských Goralov, len 1500 m od Čermeľskej cesty. Stavba je dvojpodlažná. Na prízemí je priestranná hala s kuchyňou a komorou. V jej interiéri je unikátná ručne maľovaná kachľová pec, spojená s krbom. Drevené diely sú presne spájané a precízne špárované. Na poschodí je veľká miestnosť - spálňa, ktorá je otvorená, s možosťou...
Predaj Rodinný dom 120 m2 Košice - mestská časť Sever Detail 150 000,00 EUR (4 518 900,00 Sk)

Rekonštruovaný dom v Čermeli

Rodinný dom, Predaj, Košice - mestská časť Sever
Predaj Rodinný dom 250 m2 Košice - mestská časť Sever Detail 295 000,00 EUR (8 887 170,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia