RSS Dom na predaj Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o. Rodinný dům na prodej Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o. Family house na sale Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o. Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o. Családi ház na eladás Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Košice - mestská časť Krásna nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Košice - mestská časť Krásna. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Kvalitná novostavba v Krásnej

Rodinný dom, Predaj, Košice - mestská časť Krásna
Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu na Hore. Dom typu bungalov, podľa vlastného projektu, je v štádiu holodomu. Situovaný je na takmer rovinatom pozemku s výmerou 580 m2 - časť Krásna, na Hore. Dispozícia bola riešená s účelom maximálnej využiteľnosti plochy domu so zastavanou plochou 134 m2. Pozostáva zo 4 izieb, chodby , kúpeľne, technickej miestnosti. Postavený bol z kvalitných...
Predaj Rodinný dom 134 m2 Košice - mestská časť Krásna Detail 134 900,00 EUR (4 063 997,40 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia