RSS Dom na predaj Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o. Rodinný dům na prodej Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o. Family house na sale Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o. Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o. Családi ház na eladás Košice - mestská časť Krásna  GLOBALYST, s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Košice - mestská časť Krásna nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Košice - mestská časť Krásna. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
Maklér
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Luxusný rodinný dom s bazénom v Krásnej

Rodinný dom, Predaj, Košice - mestská časť Krásna
Ponúkame možnosť kúpy luxusne vybaveného rodinného domu, v mestskej časti Krásna nad Hornádom. Situovaný je v kľudnej lokalite, vo vedľajšej, ulici, s minimálnym pohybom vozidiel a ľudí. Stavba je obývaná len cca 12 r., je postavená z pálenej tehly, zateplená, strecha je sedlová, manzardová, pokrytá pálenou škridlou. Na prízemí moderne riešeného domu, sa nachádza priestranná obývacia izba s...
Predaj Rodinný dom Košice - mestská časť Krásna Detail 359 000,00 EUR (10 815 234,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia